• /
  • Про нас

Про нас

Компанія "Дако" працює на ринку виробництва меблів з 2003 року.

Меблі мрії втілюємо у реальність

Чи уявляєте ви собі будинок без меблів? Нехай навіть із найякісніше виконаним ремонтом. Гарні стіни, підлога, стеля та … порожнеча. Ні, однозначно таке приміщення будинком не назвеш. Меблі – це те, що робить наше життя комфортним, це атмосфера нашого будинку чи офісу, можна сказати, що це стиль нашого життя. Якщо це меблі для кухні - то не просто набір ящиків, стіл і табурети, а гарний, зручний якісний гарнітур, з безліччю функцій. Тут не просто зручно готувати їжу, а й приємно посидіти з сім'єю, поговорити чи просто помріяти.

Ви мрієте - ми виконуємо

Ще недавно, покупка будь-якої шафи, столу, дивана тощо. приносила багато складнощів. У магазинах були лише речі заводського виробництва, виготовлені по одному типажу. Та й їх «дістати» було дуже складно. Доводилося записуватись у список і чекати місяцями, а то й роками довгоочікуваної тумбочки.
Нині все змінилося. Будь-яка фантазія може стати реальністю. Кухня на замовлення, шафа купе, стіна - все це може бути зроблено за короткий час і відповідно до ваших бажань. Фахівці нашої компанії знають про виготовлення меблів. Ми працюємо з 2003 року і за цей час не тільки змогли «відточити» свою майстерність до вищого ступеня, а й детально вивчити тенденції моди в даному напрямку. Наша мета – виготовити високоякісні меблі, які стануть втіленням у реальність ваших бажань. Кухні на замовлення, шафи купе, стіни та інші меблі – все це виготовляється тільки з перевірених, екологічно чистих та якісних матеріалів, що пройшли процедуру сертифікації. Виготовлені нами кухні на замовлення будуть служити вам не одне десятиліття. За це ми ручаємось.
Отже, настав час для творчості. Давайте складемо меблі вашої мрії. Чи не знаєте з чого починати? Допоможуть наші дизайнери. Якщо вам потрібна кухня на замовлення, але ви її ще не можете собі уявити - передайте свої переваги нашому дизайнеру і разом ви зможете створити шедевр. Вибір кольору, стилю, фактури, деталей - ці частини проекту складуть оригінальну, меблеву композицію. Дизайнер допоможе вибрати правильне розміщення, матеріали для виготовлення, і функціональні тонкощі для того, щоб ваші меблі для кухні були зручними для вас і відповідали всім вашим запитам.
Всі вироблені нами меблі для кухні, спальні, зали, офісу, починаючи від створення індивідуального проекту і закінчуючи їх установкою, ґрунтуються на вашому баченні дизайну, ваших побажаннях та уподобаннях. У виробництві ми використовуємо лише найкращі матеріали та комплектуючі від відомих світових виробників та, звичайно ж, досвід наших фахівців-професіоналів.

Цінуємо вашу індивідуальність

До створення кожного проекту стіни, шафи, кухні на замовлення ми дійсно підходимо індивідуально. Ми розуміємо, що кожен наш клієнт – це неповторна особлива особистість зі своїми звичками, смаками, фізичними можливостями, а також фінансовими можливостями. Ми пропонуємо кухні на замовлення, які не лише стануть втіленням ваших бажань, але й співпадуть із вашими можливостями.
Отже, ми виготовимо вам будь-які меблі: шафи купе, стіни, кухні на замовлення, Київ велике місто, і перевезення меблів становить певні труднощі. Але ви можете не турбуватися про це. Наші працівники не тільки акуратно перевезуть ваші меблі, але й професійно її встановлять.